Beköszönő

Kedves Kollégák!

A 2021-es karácsonyi szám óta sok minden történt, ám változatlanul örömmel tölt el, hogy az új évben is köszönthetem Önöket. Mindenekelőtt köszönetet szeretnék mondani kitartó munkájukért és elkötelezettségükért, hiszen a 2021-es évet a 2020-ashoz hasonlóan várakozáson felüli eredménnyel zártuk. Ennek az elképesztő teljesítménynek még az sem szabott gátat, hogy a világjárvány továbbra is sok kollégát tett hosszabb-rövidebb időre keresőképtelenné. Bár a koronavírus ötödik hulláma véget ért és a Hankookban is több enyhítést vezettünk be, továbbra is elővigyázatosságra intem Önöket. 

Sajnálatos módon a világjárvány után egy újabb, tömegeket érintő esemény következett be az év elején: a már hetek óta zajló ukrajnai krízis.  Szomszédos országról lévén szó, több ezer menekült érkezett Magyarországra az utóbbi hónapban, köztük ukrán kollégáink néhány családtagja is. Őket szállással és ellátással segítjük, de szeretném megkérni minden munkatársunkat, hogy azok, akik ukrán munkavállalókkal dolgoznak együtt, legyenek velük kifejezetten toleránsak, támogassák őket ezekben a nehéz időkben! 

A megrázó események mellett jó hírekkel is tudtunk szolgálni márciusra, hiszen a menedzsment döntött a bérfejlesztésről, amit mostanra végre is hajtottunk. Figyelembe véve a világgazdaság aktuális helyzetét, az autópiaci trendeket és a 2021-es eredményeinket, a béremelés átlagos mértéke a tavalyinál magasabb, és az alapbéren felül az év második felétől több juttatási elemet is érint. 

Szeretném még egyszer megköszönni a kitartó munkájukat és kívánom, hogy a húsvétot nyugalomban, szeretteik körében töltsék! Külön tiszteletem azoknak, akik az ünnep alatt is dolgoznak majd. Vigyázzanak magukra, vigyázzanak egymásra! 

Üdvözlettel,
Kim Hyung Yun